


Підшипник 6010-2RS (180110,110), розміри: 50х80х16 KG (JD10382,JD8568,238523)
147 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 180110
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 6010 або 180110
Виробник KG Індія
Основні розміри:
внутрішній діаметр d = 50 мм.
зовнішній діаметр D = 80 мм.
ширина B = 16 мм.
вага 0,249 кг.
Застосування підшипника в сільськозтехніці, автомобільній, а також у металургії
- У вантажному автомобілі КАМАЗ різних модифікацій використовується цей підшипник у кермовому керуванні
- Трактор К-700 Вал насосів КПП
- К-700 шестерня приводу оливних насосів гідросистем
- Трактор МТЗ-80
- Трактор МТЗ МТЗ-82
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KG |
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 0.249 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 110 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147 ₴



