

Підшипник 6306-2RS (180306,306), розміри :30х72х19 Timken (238322,JD7689) ВАЗ,ДОН
499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 180306
- +380 (50) 102-30-69
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 6306 або 180306
Виробник : Timken USA
Основні параметри :
- внутрішній діаметр d= 30 мм,
- зовнішній діаметр D= 72 мм,
- ширина B= 19 мм,
- вага 0,299 кг.
Каталожні номери: 238322, JD7689, 215048, AR48751, RE65651, AZ38467, RE29115, 1900900361, 03652581, 1341349C1, 28996680, 38766630, 69983C91, 82982330, 87359667, 238322.0, 00240016, JD38467, KG01399600, 06314203822, 1440508X1, 353246X1, 833363M1, 842296M1, 84024135, 87000630614, 7420512915
Застосування підшипника :
Автомобіль ВАЗ-2101-2108 задній міст
ВАЗ-2121 Нива Піввісь заднього моста
Автомобіль ЗАЗ-1102 Таврія піввісь заднього моста
Автомобіль Москвич Піввісь заднього моста
Комбайн Дон-1200 Комбайн зернозбиральний Привід вивантажувального шнека, контрпривод компресора
Комбайн Єнісей-1200 Комбайн зернозбиральний Інші вузли та механізми
Комбайн РСМ-10 «Дон-1500Б» Комбайн зернозбиральний Привід вивантажувального шнека, контрпривод компресора
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Timken |
| Країна виробник | США |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Вага | 0.33 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Висота | 19 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 6306-2RS |
| Ширина | 19 мм |
| Марка | ВАЗ |
| Вид підшипника | Півосі заднього моста |
- Ціна: 499 ₴



