Підшипник 7509 (32209), розміри: 45х85х24,75 (МТЗ,Газель) SKF.ua
620 ₴
- Готово до відправки
- Код: 32209
- +380 (50) 102-30-69
Підшипник кочення роликовий радіально-упірний конічний однорядний 7509 або 32209
Виробник: SKF Україна
Основні параметри:
внутрішній діаметр d = 45 мм.
зовнішній діаметр D = 85 мм.
ширина B = 24,75 мм.
вага — 0,573 кг.

Застосування підшипника:
Трактор МТЗ-80,82 Зчеплення
Трактор МТЗ-920, 922, 923, 952, 82.1-6, 82.1-7, 82.1, 92, 892 редуктор, передавання кінцева
Трактор МТЗ-1021, 1025, 1221, 1321, 1222, 1523, 2022 редуктор, передавання кінцева
Автомобіль ГАЗ-2705 Газель маточини задніх коліс (зовнішня опора)
ГАЗ-3221 Автобус Ступиці задніх коліс (зовнішня опора)
ГАЗ-3302 Газель Сходи задніх коліс (зовнішня опора)
Автомобіль ЗІЛ-4331 Автомобіль вантажний Коробка перемикання передач (КПП)
Автомобіль УАЗ Задня маточина внутрішній
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.573 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Динамічне навантаження | 80.9 Н |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 98 Н |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24.75 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Вид підшипника | Маточини переднього колеса |
| Код запчастини | 7509 (32209) |
| Марка | ГАЗ |
| Сумісність із маркою | ГАЗ, ЗІЛ, МТЗ, УАЗ |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 24.75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | МТЗ-82 |
- Ціна: 620 ₴



