
Підшипник 6303-2RS (180303,303), розміри :17х47х14 KG (87306803,727874,239434)
60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 180303
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 6303 або 180303
Основні параметри :
внутрішній діаметр d= 17 мм,
зовнішній діаметр D= 47 мм,
ширина B= 14 мм
вага 0,116 кг
Виробник : KG Індія
Каталожні номери : 87306803, 727874, 239434
Застосовується :
Автомобіль ВАЗ-2101-2108 Генератор
Автомобіль ВАЗ-2121 Нива Генератор
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KG |
| Країна виробник | Індія |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Вага | 0.116 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Висота | 14 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 180303 |
| Ширина | 14 мм |
| Марка | ВАЗ |
| Вид підшипника | Генератора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴



