


Підшипник 7511 (32211), розміри: 55х100х26,75 (ЮМЗ,БДП-6.3,БДТ-7) KG
430 ₴
- Готово до відправки
- Код: 32211
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіально-упорний конічний однорядний 7511 або 32211
Основні параметри :
внутрішній діаметр d= 55 мм,
зовнішній діаметр D= 100 мм.
ширина B= 26,75 мм.
вага 0,75 кг.
Виробник : KG India

Застосування підшипника :
Трактор ЮМЗ-6 Синхронізована Коробка перемикання передач (КПП)
Дискова борона БДП-6.3, БДТ-7
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KG |
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 0.75 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Динамічне навантаження | 119.4 Н |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 149.6 Н |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26.75 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Вид підшипника | Коробки змінних передач |
| Код запчастини | 7511 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 26.75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | МТЗ-82 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴



