

Підшипник 6006-2RSR (180106,106), розміри: 30х55х13 Kinex (237832,822-103C,CH16081)
107 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 180106
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 6006 або 180106
Основні параметри :
внутрішній діаметр d= 30 мм,
зовнішній діаметр D= 55 мм.
ширина B= 13 мм
вага 0,1101 кг.
Виробник : KINEX Slovakia
Каталожні номери : 237832, 822-103C, CH16081
Широко застосовується в сільгосптехніки New Holland , Case, John Deere, Great Plains
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kinex |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 0.11 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Код запчастини | 6006 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 107 ₴



