
Підшипник 62208-2RS (180508), розміри: 40х80х23 (ВАЗ 2101-2108, Нова, ГАЗ-52) KG
203 ₴
- Готово до відправки
- Код: 180508
- +380 (50) 102-30-69
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 62208 або 180508
Виробник: KG
Основні параметри:
внутрішній діаметр d = 40 мм.
зовнішній діаметр D = 80 мм.
ширина B = 23 мм.
вага 0,444 кг.
Застосування підшипника:
Автомобіль ВАЗ-2101-2108 Напівось заднього моста
Автомобіль ВАЗ-2121 Нива Напівось заднього моста
Автомобіль ВАЗ-2123 Шевроле-Нива. Міст задній, напівось
Автомобіль ВАЗ-1111 ОКА Півось заднього моста
Автомобіль ГАЗ-52 Вал карданний
Автомобіль САЗ-4509
Автомобіль УРАЛ-375 Карданний вал
Автомобіль УРАЛ-4320 Карданний вал
Автомобіль УРАЛ-5920 Карданний вал
Автомобіль МАЗ-6317 Карданний вал проміжний
Комбайн Дон-1200 Нижній шків варіатора мотовілу, контролер вентилятора
Комбайн Дон-1500 нижній шків варіатора мотовілу, контролер вентилятора
Комбайн Нива вал кривошипа жатки
Комбайн КСКУ-6 Комбайн кукурудзяноубиральна. Привод вентилятора, привод проміжний, привод гірососів
Кукурудзяна жатка Olimac Drago
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 62208 |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вид підшипника | Заднього моста |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 23 мм |
| Виробник | МАЗ |
- Ціна: 203 ₴



