



Підшипник 6302-2RS (180302,302), розміри : 15х42х13 KG (ВАЗ 2101-2109,Нива)
62 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 180302
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 6302 або 180302
Виробник : KG India
Основні параметри :
внутрішній діаметр d= 15 мм,
зовнішній діаметр D= 42 мм,
ширина B= 13 мм
вага 0,084 кг.
Застосування підшипника :
Автомобіль ВАЗ-2101-2109 Генератор
Автомобіль ВАЗ-2121 Нива Генератор
Автомобіль ЗАЗ-1102 Таврія. Генератор
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KG |
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 0.084 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 мм |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Вид підшипника | Генератора |
| Код запчастини | 6302 |
| Марка | ВАЗ |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 ₴



