


Підшипник 6314 (314), розміри :70х150х35 NTE Slovakia
927 ₴
- Готово до відправки
- Код: 314
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 6314 або 314
Виробництво : NTE Slovakia
Основні розміри:
внутрішній діаметр d= 70 мм,
зовнішній діаметр D= 150 мм.
ширина B= 35 мм.
вага 2,366 кг.
Застосовується для промислової техніки,будівельної, автомобільної та сільгосптехніки
Автомобіль МАЗ-538 Коробка додаткова
Автомобіль МАЗ-547 Підвищувальна передача
Трактор МТЗ-100, МТЗ-102 Задній міст, внутрішня опора півосі
Трактор К-700 Коробка перемикання передач (КПП) вал вантажний
Трактор Т-150К Коробка перемикання передач
Комбайн КСК-100А самохідний Кормозбиральний комбайн Контрпривод головний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 2.35 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Код запчастини | 6314 |
| Стан | Нове |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 927 ₴



