


Підшипник 7219 (30219), розміри: 95х170х34,5 NTE Slovakia (КАМАЗ,КРАЗ)
1 180 ₴
- Готово до відправки
- Код: 30219
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіально-упорний конічний однорядний 7219 або 30219
Виробник : NTE Slovakia
Основні параметри :
внутрішній діаметр d= 95 мм,
зовнішній діаметр D= 170 мм.
ширина B= 34,5 мм.
вага 3,1 кг
Застосування підшипника :
Автомобіль КрАЗ-260 Міст середній і задній
Автомобіль КамАЗ-6410 Міст передній,середній і задній
Підшипник маточини NEOPLAN / SETRA / SCANIA / KASSBHR

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 3.1 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Динамічне навантаження | 266 Н |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 275 Н |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 34.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 95 мм |
| Зовнішній діаметр | 170 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Вид підшипника | Заднього моста |
| Код запчастини | 7219 |
| Марка | Краз |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Ширина | 34.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 180 ₴



