

Підшипник 7608 (32308) CT, розміри: 40х90х35,25 (МТЗ,ЗІЛ,Т-16,25,40,АГ,АГД,УДА)
299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 32308
- +380 (50) 102-30-69
Підшипник кочення роликовий радіально-упорний конічний однорядний 7608 або 32308
Виробник : CT
Основні параметри :
внутрішній діаметр d= 40 мм,
зовнішній діаметр D= 90 мм,
ширина B= 35,25 мм.
вага 1,05 кг

Застосування підшипника :
Автомобіль УАЗ-3160, 31601, 310604, 340605 легковий Автомобіль підвищеної прохідності задній Міст, головна передача, шестірня ведуча
Автомобіль УАЗ-2206, 3303, 3909, 3962, 3925 передній і задній мости, ведуча шестерня
Автомобіль УАЗ-31602, 31608, 23632 передній і задній мости, ведуча шестерня
Автомобіль ЗІЛ-130, 431410...431450, 431510...431542, 431900...431902, 432900..432912, 433300...433382, 495810...495850 маточина переднього колеса
Автомобіль МАЗ-537,538,543,547,7310,7410, Кермове управління
Трактор МТЗ-530, 550, 552, 572, 570, 590, 592 маточина переднього колеса
Трактор МТЗ-80 Маточини передніх коліс
Трактор МТЗ-80.1-6, 80.1-7, 80.1, 890, 90, 950 міст передній
Трактор ЮМЗ-6 Коробка перемикання передач (КПП)
Трактор Т-16 Самохідне шасі.
Дискові борони АГ, АГД, УДА
Автомобіль SCANIA/IVECO/VOLVO (VKHB2001) підшипник маточини
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Динамічне навантаження | 117 Н |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 140 Н |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35.25 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид підшипника | Маточини переднього колеса |
| Марка | ЗІЛ |
| Сумісність із маркою | ЗІЛ |
| Ширина | 35.25 мм |
| Основні | |
| Код запчастини | 7608 |
| Застосування | МТЗ-82 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
- Ціна: 299 ₴



