

Підшипник 50306 (6306N,306) KG (ВАЗ,Нива,УАЗ,МТЗ)
175 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6306 N
- +380 (50) 102-30-69
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 50306 або 6306N
Виробник : KG Індія
Основні параметри :
внутрішній діаметр d= 30 мм,
зовнішній діаметр D= 72 мм,
ширина B= 19 мм,
вага 0,34 кг
Застосування підшипника :
Автомобіль ВАЗ-2101-2108 Коробка перемикання передач (КПП)-вторинний вал
Автомобіль ВАЗ-2121 Нива Коробка перемикання передач (КПП)-вторинний вал
Автомобіль ВАЗ-2123 Шевроле-Нива. Міст передній, корпус внутрішнього шарніра
Автомобіль УАЗ-2206, 3151, 3303, 3741, 3909, 3962, 452, 469, Коробка перемикання передач
Трактор МТЗ-80 Вал відбору потужності боковий (опора задня)
Трактор МТЗ-82 Вал відбору потужності боковий (опора задня)
Трактор МТЗ-892 Корпус зчеплення (вал привода заднього Вал відбору потужності),бічний Вал відбору потужності (задня опора),муфта зчеплення
Трактор МТЗ-920 Корпус зчеплення (вал привода заднього Вал відбору потужності),бічний Вал відбору потужності (задня опора),муфта зчеплення
Трактор МТЗ-100 Коробка перемикання передач (КПП)/Привід переднього моста
Трактор МТЗ-1025 Корпус зчеплення (вал привода заднього Вал відбору потужності),бічний Вал відбору потужності (задня опора),муфта зчеплення
Трактор МТЗ-1221 Корпус зчеплення (вал привода заднього Вал відбору потужності),бічний Вал відбору потужності (задня опора),муфта зчеплення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KG |
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 0.33 кг |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 19 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Вид підшипника | Коробки змінних передач |
| Код запчастини | 50306 |
| Марка | ВАЗ |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 19 мм |
- Ціна: 175 ₴



