



Подшипник 6213 (213) 65х120х23 Kinex Slovakia
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 213 або 6213
Виробник: Kinex Slovakia
Основні параметри:
- внутрішній діаметр d = 65 мм.
- зовнішній діаметр D = 120 мм.
- ширина B = 23 мм.
- вага 0,771 кг.

Застосування підшипника:
Автомобіль вантажний — МАЗ 543 міст задній: редуктор
МАЗ 547 міст задній: півось
МАЗ 7310 міст задній: редуктор
МАЗ 7410 диференціал, задній міст: напівось, міст передній: редуктор
МАЗ-509 Редуктори бортові переднього моста
МАЗ-537 Міст задній: Пополося/поворотний пристрій
МАЗ-538 Ступиця колеса
МАЗ-543 Редуктор 2-го заднього моста
МАЗ-547 Міст задній:полоось
МАЗ-7310 Редуктор 2-го заднього моста
МАЗ-7410 Диференціал/Редуктор 1-го переднього моста/Міст задній:полоось
Автомобіль БелАЗ Міст передній/Редуктор приводу
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | МАЗ |
| Вид підшипника | Заднього моста |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | МАЗ |
| Країна виробник | Словаччина |
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Зовнішній діаметр | 120 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Код запчастини | 6213 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Сталь |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | МАЗ |
- Ціна: 599 ₴



