

Підшипник 6215 (215), розміри 75х130х25 Harp
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 6215 або 215
Виробник: HARP Україна
Основні параметри:
внутрішній діаметр d = 75 мм.
зовнішній діаметр D = 130 мм.
ширина B = 25 мм.
вага 1,089 кг.
Автомобіль ГАЗ-27057 Газель Коробка роздаткова (диференціал)
Автомобіль ГАЗ-32217 Газель Коробка роздавальна (диференціал)
Трактор Т-150К Вал заднього ходу
Трактор Т-151К Вал отбора мощности (Вал Отбора Мощности) и вал привода насоса
Трактор ХТЗ-120, ХТЗ-121 Вал отбора мощности (Вал Отбора Мощности)
Трактор ХТЗ-16131 Коробка роздавальна, вал приводу насоса та Вал відбору потужності (Вал Добору Потужності)
Комбайн Дон-1200 Комбайн зерноприбиральний Бортовий редуктор
Комбайн Єнісей-1200 Зерноубірковий комбайн Міст провідний, диференціал
Комбайн Дон-1500Б Комбайн зерноприбиральний Бортовий редуктор
Комбайн Нива Комбайн зерноприбиральний Диференціал моста головних коліс
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6215 |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 75 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 25 мм |
| Виробник | ХТЗ |
- Ціна: 531 ₴



