
Підшипник 6313 (313) Harp (Т-150,МАЗ, К-701)
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 6313 або 313
Виробник : ХАРП Україна
Основні параметри:
внутрішній діаметр d = 65 мм.
зовнішній діаметр D = 140 мм.
ширина B = 33 мм.
вага — 2,1 кг.
Застосування підшипника:
Автомобіль МАЗ вал карданний проміжний
Трактор К-700 проміжний вал Коробка перемикання передач (КПП)
Трактор К-701 Коробка перемикання передач (КПП)
Трактор Т-150 Коробка перемикання передач (КПП) (вал вторинний)
Трактор Т-150К Коробка перемикання передач (КПП) (вал вторинний)
Трактор ХТЗ-16131 Коробка роздавальна, вал приводу заднього моста
Трактор ХТЗ-120, ХТЗ-121 Коробка роздавальна, вал приводу переднього моста
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6313 |
| Країна виробник | Україна |
| Вид підшипника | Коробки змінних передач |
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Зовнішній діаметр | 140 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 33 мм |
| Виробник | МАЗ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴



