
Підшипник 6305-RS (180305,305), розміри :25х62х17 KG (238373,AC671365,86548977,CA076)
119 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 180305
- +380 (50) 102-30-69
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 6305 або 180305
Основні параметри :
внутрішній діаметр d= 25 мм,
зовнішній діаметр D= 62 мм.
ширина B= 17 мм
вага 0,218 кг.
Виробник : KINEX Slovakia
Каталожні номери : (238373, AC671365, 28996670,86548977, 609654R91, CA076)
Застосовується підшипник на сільгосптехніці : John Deere, Case, New Holland, Claas
А також в автомобільній :
Автомобіль ВАЗ-2121 привода переднього і заднього мосту
Автомобіль ВАЗ-2123 Шевроле-Нива задній Міст, вал привода
Автомобіль ЗАЗ-1102, 1103, 1105 Таврія Коробка перемикання передач (КПП): вторинний вал
Автомобілі КАМАЗ, МАЗ, КРАЗ, УАЗ, ЗІЛ, ЗАЗ, УРАЛ
Трактор МТЗ-80 механізм передачі включення
Трактор МТЗ-82 Муфта зчеплення/РК
Трактор МТЗ-100 Муфта зчеплення
Трактор Т-150К Вал привода насоса навішування
Трактор Т-150К, Двигун (насос водяний)
Трактор Т-151К Двигун, насос водяний
Трактор К-701 Двигун (вал привода паливного насоса)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KG |
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 0.25 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Код запчастини | 180305 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 17 мм |
- Ціна: 119 ₴



