


Підшипник 304 (6304) KG, розміри 20х52х15
79 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6304
- +380 (50) 102-30-69
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 304 або 6304
Виробник : KG India
Основні параметри :
внутрішній діаметр d= 20 мм.
зовнішній діаметр D= 52 мм,
ширина B= 15 мм
вага 0,136 кг.
Застосування підшипника :
Автомобіль МАЗ-543 Двигун-система охолодження/Насос водяний
Автомобіль МАЗ-547 Двигун-система охолодження/Насос водяний
Автомобіль МАЗ-7310 Двигун-система охолодження/Насос водяний
Автомобіль МАЗ-7410 Двигун-система охолодження/Насос водяний
Мотоцикл Днепр МТ10 Коробка перемикання передач (КПП), вторинний вал
Мотоцикл Дніпро-11 Коробка перемикання передач (КПП), вторинний вал
Мотоцикл Днепр-12 Коробка перемикання передач (КПП), вторинний вал
Мотоцикл Дніпро-16 Коробка перемикання передач (КПП), вторинний вал
Мотоцикл ІЖ-Ю, ІЖ-Ю2, ІЖ-Ю3, ІЖ-Ю5 Двигун, вал колінчастий, ліва опора
Мотоцикл Мураха ТГ-200, ТМЗ-5.402, ТМЗ-5.403 Вал колінчастий, опора ліва, зовнішній
Мотоцикл УРАЛ Коробка перемикання передач (КПП), вал первинний
Трактор К-701 Коробка перемикання передач (КПП)
Трактор МТЗ-50 Коробка перемикання передач (КПП) (вал першої передачі і заднього ходу, передня опора)
Трактор МТЗ-80 Насос водяний
Трактор МТЗ-82 Насос водяний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KG |
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 0.145 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Код запчастини | 304 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 79 ₴



