

Підшипник 180301 (6301,301) KG, розміри 12х37х12
45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 180301
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 180301 або 6301
Виробник : KG India
Основні параметри :
внутрішній діаметр d= 12 мм,
зовнішній діаметр D= 37 мм.
ширина B= 12 мм
вага 0,05 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KG |
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 0.05 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 37 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Код запчастини | 6301 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴



