

Підшипник 6008-2RS (180108,108) 40х68х15 (ST571,238202,JD8514,3057460)
134 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 180108
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 6008 або 180108
Виробник : NTE Slovakia
Основні параметри:
внутрішній діаметр d = 40 мм.
зовнішній діаметр D = 68 мм.
ширина B = 15 мм.
вага 0,194 кг.
Каталожні номери: (ST571, 238202, JD8514, 3057460)
Застосування підшипника на сельхозтехніку: John Deere, Case, New Holland
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6008 |
| Країна виробник | Словаччина |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 15 мм |
| Виробник | Holland |
Інформація для замовлення
- Ціна: 134 ₴



