


Підшипник 6007-2RS (180107,107) 35х62х14 KG (JD10210,822-125C,238201,364908)
96 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 180107
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 6007 або 180107
Основні параметри:
внутрішній діаметр d = 35 мм.
зовнішній діаметр D = 62 мм.
ширина B = 14 мм.
вага 0,157 кг.
Каталожні номери деталі: (364908, 212229.0, 238201.0, 822-125C, JD10210, 238201)
Виробник: KG India
Встановлюється на сельхозтехніку: John Deere, Case, New Holland, Claas, Great Plains, Kinze
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6007 |
| Країна виробник | Індія |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96 ₴



