
Підшипник 6314-2RS (180314,314) 70х150х35 CX Польща
799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 180314
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 6314 або 180314
Виробництво: CX Польща
Основні розміри:
- внутрішній діаметр d = 70 мм.
- зовнішній діаметр D = 150 мм.
- ширина B = 35 мм.
- вага 2,366 кг.

Застосовується в промисловій техніці,будівельній, автомобільній та сільськозтехніці
Автомобіль МАЗ-538 Коробка додатковий
Автомобіль МАЗ-547 Підвищувальне передавання
Трактор МТЗ-100, МТЗ-102 Задній міст, внутрішня опора напівосьі
Трактор К-700 Коробка перемикання передач (КПП) вал вантажний
Трактор Т-150К Коробка перемикання передач
Комбайн КСК-100А Кормоубірковий самохідний комбайн Контрпривод головний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CX |
| Країна виробник | Польща |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Статичне навантаження | 68 Н |
| Динамічне навантаження | 111 Н |
| Вага | 2.36 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Висота | 35 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 35 мм |
| Код запчастини | 6314 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴



