
Ремінь В(Б)-2750 7х11-2750) Delux
Ремінь приводний клиновий В (Б)-2750 (17х11-2750) Delux
Виробник: DELUX
Основні параметри:
- Ширина : 17 мм.
- Висота : 11 мм.
- Довжина: 2750 мм.
Ремені клинові зараз використовуються в багатьох сферах народногосподарської діяльності:
1. Насамперед про виробництво транспортних засобів. На сьогодні ремені використовуються буквально повсюдно багатьма автомобільними виробниками. У цьому разі йдеться також і про промислове автомобілебудування, зокрема будівельні крани.
2. Експлуатуються в різних приводах авто сільськогосподарського призначення. Йдеться про комбайни, трактори тощо.
3. Клиновими ременями обладнуються приводні пристрої всілякого промислового та виробничого обладнання. У багатьох сучасних заводах і підприємствах такі елементи обладнані верстати в цехах та інше обладнання.
4. Крім того, виробники також використовують клінічну продукцію під час розроблення та виробництва сучасного вентиляційного обладнання.
5. Найчастіше ремені експлуатуються в різних приводах компресорних пристроїв.
6. Останнім часом такими компонентами дедалі частіше обладнуються різні типи моделей побутової техніки.
7. Крім усього іншого, клинові ремені стали використовуватися і в стрічкових транспортерах.
Незалежно від галузі використання, такі компоненти застосовуються для передавання крутного моменту від двигуна вала до інших допоміжних пристроїв та агрегатів.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Клиновий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Код запчастини | В(Б)-2750 |
| Довжина | 2750 см |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 778717.1, 1401209, 1958439C1, 226487, S0614149, 1981517C1, 217699C1A, 41936300, D41935500, 718717.0, 938931.0, D41936300, AP1002797 |
| Ширина | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 2750 мм |
- Ціна: 375 ₴



