

Підшипник 7516 (32216), розміри: 80х140х35,25 (Камаз,ЗИЛ) CT
490 ₴
- Готово до відправки
- Код: 32216
- +380 (50) 102-30-69
Підшипник кочення роликовий радіально-упірний конічний однорядний 7516 або 32216
Виробник: CT
Основні параметри:
внутрішній діаметр d = 80 мм.
зовнішній діаметр D = 140 мм.
ширина B = 35,25 мм.
вага 2,11 кг.

Застосування підшипника:
Застосовується на автомобіль КАМАЗ: 4310, 43105 (міст задній, 5320, 53211, 53212, 53213, 5410, 54112, 55102, 55111 (міст задній, колесо зубчасте конічне передання, внутрішня опора), 5325, 5425 (міст задній)
УРАЛ: 4320, 5557, 5920 (міст)
ЗИЛ: 130, 130В1, 130Г, 130Д, 130Е, 431917 (міст задній), 131М, 131МВ (ступці коліс), 131Н, 131НВ (ступці коліс, внутрішня опора), 133ВЯ, 133ГЯ, 133Г1 (міст задній), 137Б, 157КД (ступці коліс), 4331 (міст задній міст), 433100 (мост задній, диференціал), 433360, 494560, 442160, 433110, 431410, 441510, 431510, 495710, 495810 (диференціал заднього моста)
Трактор ЮМЗ-6АМ, ЮМЗ-6АЛ, ЮМЗ-6КМ
Підшипник маточини MB/SCANIA/KASSBHR (VKHB2026)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 7516 |
| Країна виробник | Китай |
| Вид підшипника | Заднього моста |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 140 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Ширина | 35.25 мм |
| Основні атрибути | |
| Вага | 2.11 кг |
| Перегляд навантаження | Радіально-впорна |
| Динамічне навантаження | 187 Н |
| Виробництво | Сталева |
| Статичне навантаження | 245 Н |
| Тип підшипника гойдання | Роліковий |
| Форма тіла гойдання | Конус |
| Кількість рядів тіл гойдання | 1 Штука. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35.25 |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглеродиста сталь |
| Сепаратор | Да |
| Порожня кулька | Ні. |
| Тип сепаратора | Штампний |
- Ціна: 490 ₴



