Підшипник RAE30RRB (JD39103,84330042,610448,325106,AEL206) Timken, фото 2
Підшипник RAE30RRB (JD39103,84330042,610448,325106,AEL206) Timken, фото 3
Підшипник RAE30RRB (JD39103,84330042,610448,325106,AEL206) Timken
  • Готово до відправки
  • Код: rae30rrb
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: TIMKEN USA
Основні параметри:
Вага, W kg 0.28
Внутрішній діаметр, d mm 30
Зовнішній діаметр, D mm 62
Загальна ширина, T mm 35.7
Ширина обойми, C mm 16
Тип ущільнення Двостороннє
Матеріал ущільнення Метал
Застосовується на сельхозтехніку: John Deere, Case, New Holland, Claas, Massey Ferguson
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникTimken
Країна виробникСША
Вага0.29 кг
Габаритні розміри
Висота35.7 мм
Внутрішній діаметр30 мм
Зовнішній діаметр62 мм
Додаткові характеристики
Захисний ущільнювачМетал
Клас точності6
Матеріал сепаратораВуглецева сталь
СепараторТак
Стопорне кільцеНі
Тип сепаратораШтампований
Основні
Код запчастиниRAE 30 RRB
СтанНове
Тип запчастиниОригінал
Тип технікиСільськогосподарська техніка
Ширина35.7 мм