



Підшипник 22314 (3614,53614), розміри: 70х150х51 KG
1 548 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3614
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення роликовий радіальний сферичний дворядний 22314 (3614,53614)
Виробник: KG
Основні параметри:
внутрішній діаметр d= 70 мм.
зовнішній діаметр D = 150 мм.
ширина B = 51 мм.
вага 4,32 кг.
Сферичні дворядні роликопідшипники з циліндричною посадковою поверхнею монтуються на вал за допомогою посадки. Такий підшипник забезпечує рівномірний розподіл навантаження та високу вантажність.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KG |
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 4.32 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Кількість рядів тіл кочення | 2 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Сфера |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 51 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 51 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 51 мм |
| аналог | 22314MBW33 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 548 ₴



