


Підшипник у корпусі UCT 203 (UCT203) KG
Підшипник у корпусі UCT 203 (UCT203)
Виробник: KG
Підшипниковий вузол UCT 203 — складається з чавунного корпусу-T, з поздовжніми канавками на торцях корпусу для переміщення вздовж напрямних і радіального кулькопідшипника зі сферичною зовнішньою поверхнею-UC 203, який має подовжене внутрішнє кільце для монтажу на вал Мастило підшипника відбувається через тавоть (оливку), розташовану в корпусі.
Ці підшипник застосовуються в різних сферах промисловості: сільське господарство, станочне обладнання, промислове обладнання
.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KG |
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 0.76 кг |
| Матеріал виробу | Чавун |
| Тип деталі | Корпус підшипника |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота до центру осі обертання | 61 мм |
| Діаметр кріпильного отвору | 19 мм |
| Довжина корпусу | 94 мм |
| аналог | UCT203 |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Ширина корпусу | 89 мм |
| Товщина виробу | 31 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴



