
Підшипник 6308-2RS (180308), розміри: 40х90х23 NTE Slovakia
315 ₴
- Готово до відправки
- Код: 180308-1
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний 6308 або 180308
Виробник : NTE Slovakia
Основні параметри :
- внутрішній діаметр d= 40 мм,
- зовнішній діаметр D= 90 мм,
- ширина B= 23 мм,
- вага 0,635 кг.

Застосування підшипника:
Автомобіль ГАЗ-4301 Автомобіль вантажний Вал карданний
Автомобіль САЗ-4509 Карданний вал
Автомобіль ГАЗ-24 Волга. Автомобіль легковий Напівосі
Комбайн КСКУ-6 Комбайн самохідний кукурудзозбиральний. Привід насоса, пристрій натяжний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Статичне навантаження | 24 Н |
| Динамічне навантаження | 42.3 Н |
| Вага | 0.629 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Висота | 23 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴



