

Подшипник 6006-2RS (180106,106), размеры: 30х55х13 KG (237832,822-103C,CH16081)
73 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 180106
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подшипник качения шариковый радиальный однорядный 6006 или 180106
Основные параметры :
внутренний диаметр d= 30 мм.
внешний диаметр D= 55 мм.
ширина B= 13 мм.
вес 0,119 кг.
Производитель : KG
Каталожные номера : 237832, 822-103C, CH16081
Широко применяется в сельхозтехнике : New Holland , Case, John Deere, Great Plains
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KG |
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 0.119 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 ₴



