



Ремінь В(Б)-1650 (17х11-1650) Endura (501802.0,1401125)
315 ₴
- Готово до відправки
- Код: Б-1650
- +380 (50) 102-30-69
Ремінь приводний клиновий В(Б)-1650 (17х11-1650)
Виробник : ENDURA
Каталожні номери: (233843.1, 0002338431, 1401125, AP1000237, 501802.0, 41927000, 532746R2, 501802.1, 6210889, 41964500, D-41927000, AR99382, 700053614)
Основні параметри :
- Ширина : 17 мм
- Висота : 11 мм.
- Довжина : 1650 мм
Ремені клинові в даний час використовуються у багатьох сферах народногосподарської діяльності :
1. В першу чергу про виробництві транспортних засобів. На сьогоднішній день ремені використовуються буквально повсюдно багатьма автомобільними виробниками. У цьому випадку мова йде також і про промисловому автомобілебудуванні, зокрема, будівельних кранах.
2. Експлуатуються в різних приводах авто сільськогосподарського призначення. Мова йде про комбайнах, тракторах і так далі.
3. Клиновими ременями оснащуються приводні пристрої всілякого промислового та виробничого обладнання. У багатьох сучасних заводах і підприємствах оснащені такими елементами верстати в цехах та інше обладнання.
4. Крім того, виробники також використовують клинову продукцію при розробці і виробництві сучасного вентиляційного обладнання.
5. Найчастіше ремені експлуатуються в різних приводах компресорних пристроїв.
6. Останнім часом такими компонентами все частіше оснащуються різні типи моделей побутової техніки.
7. Крім усього іншого, клинові ремені стали використовуватися і в стрічкових транспортерах.
Незалежно від галузі використання, такі компоненти застосовуються для передачі обертового моменту від валу двигуна до інших допоміжних пристроїв і агрегатів.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Клиновий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Код запчастини | В(Б)-1650 |
| Довжина | 1650 см |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 233843.1, 0002338431, 1401125, AP1000237, 501802.0, 41927000, 532746R2, 501802.1, 6210889, 41964500, D-41927000, AR99382, 700053614 |
| Ширина | 17 мм |
| Внутрішній діаметр | 1600 мм |
| Зовнішній діаметр | 1650 мм |
| Сумісність з моделлю | Endura |
- Ціна: 315 ₴



