



Ремінь В(Б)-1870 (17х11-1870) Endura (7502940.0,1145959,2001143,228999M1)
375 ₴
- Готово до відправки
- Код: В(Б)-1870
- +380 (50) 102-30-69
Ремінь приводний клиновий В(Б)-1870 (17х11-1870)
Виробник : ENDURA
Каталожні номери : (7502940.0, 1145959, 412929000, 2001143, 228999M1, 1000251, 87547431, 87705654, AP1000251, 0614222, 4R706495, 750294, 000750294, 0007502940, D-41929000, D41929000)
Основні параметри :
- Ширина : 17 мм.
- Висота : 11 мм.
- Довжина : 1870 мм.
Ремені клинові в даний час використовуються у багатьох сферах народногосподарської діяльності :
1. В першу чергу про виробництві транспортних засобів. На сьогоднішній день ремені використовуються буквально повсюдно багатьма автомобільними виробниками. У цьому випадку мова йде також і про промисловому автомобілебудуванні, зокрема, будівельних кранах.
2. Експлуатуються в різних приводах авто сільськогосподарського призначення. Мова йде про комбайнах, тракторах і так далі.
3. Клиновими ременями оснащуються приводні пристрої всілякого промислового та виробничого обладнання. У багатьох сучасних заводах і підприємствах оснащені такими елементами верстати в цехах та інше обладнання.
4. Крім того, виробники також використовують клинову продукцію при розробці і виробництві сучасного вентиляційного обладнання.
5. Найчастіше ремені експлуатуються в різних приводах компресорних пристроїв.
6. Останнім часом такими компонентами все частіше оснащуються різні типи моделей побутової техніки.
7. Крім усього іншого, клинові ремені стали використовуватися і в стрічкових транспортерах.
Незалежно від галузі використання, такі компоненти застосовуються для передачі обертового моменту від валу двигуна до інших допоміжних пристроїв і агрегатів.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Клиновий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Код запчастини | В(Б)-1870 |
| Довжина | 1870 см |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 7502940.0, 1145959, 412929000, 2001143, 228999M1, 1000251, 87547431, 87705654, AP1000251, 0614222, 4R706495, 750294, 000750294, 0007502940, D-41929000, D41929000 |
| Ширина | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 1870 мм |
- Ціна: 375 ₴



