



Ремінь В(Б)-2245 (17х11-2245) Endura (0101168,661361.0,746509.0)
430 ₴
- Готово до відправки
- Код: Б-2245
- +380 (50) 102-30-69
Ремінь приводний клиновий В(Б)-2245 (17х11-2245)
Виробник : ENDURA
Каталожні номери : (661361.0, 639417.0, 746509.0, 077400.0 ,0101168, D41965600, 84018864, 210627M1, 618123.0, 1640971M9, 340433279, 864049M1)
Основні параметри :
- Ширина : 17 мм.
- Висота : 11 мм.
- Довжина : 2245 мм.
Ремені клинові в даний час використовуються у багатьох сферах народногосподарської діяльності :
1. В першу чергу про виробництві транспортних засобів. На сьогоднішній день ремені використовуються буквально повсюдно багатьма автомобільними виробниками. У цьому випадку мова йде також і про промисловому автомобілебудуванні, зокрема, будівельних кранах.
2. Експлуатуються в різних приводах авто сільськогосподарського призначення. Мова йде про комбайнах, тракторах і так далі.
3. Клиновими ременями оснащуються приводні пристрої всілякого промислового та виробничого обладнання. У багатьох сучасних заводах і підприємствах оснащені такими елементами верстати в цехах та інше обладнання.
4. Крім того, виробники також використовують клинову продукцію при розробці і виробництві сучасного вентиляційного обладнання.
5. Найчастіше ремені експлуатуються в різних приводах компресорних пристроїв.
6. Останнім часом такими компонентами все частіше оснащуються різні типи моделей побутової техніки.
7. Крім усього іншого, клинові ремені стали використовуватися і в стрічкових транспортерах.
Незалежно від галузі використання, такі компоненти застосовуються для передачі обертового моменту від валу двигуна до інших допоміжних пристроїв і агрегатів.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Клиновий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Код запчастини | В(Б)-2245 |
| Довжина | 2245 см |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 661361.0, 639417.0, 746509.0, 077400.0,0101168, D41965600, 84018864, 210627M1, 618123.0, 1640971M9, 340433279, 864049M1 |
| Ширина | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 2245 мм |
- Ціна: 430 ₴



