
Ремінь В(Б)-2645 Ld / 2600 Li (17х11-2645) Mitsuboshi (Палессе) 31317917,0614246,938486.0,0301198
695 ₴
- Готово до відправки
- Код: В(Б)-2645
- +380 (50) 102-30-69
Ремінь приводний клиновий В(Б)-2645 Ld / 2600 Li (17х11-2645)
- Li - Довжина нижньої (внутрішньої) сторони;
- Ld або Lw- позначення довжини по лінії натягу ременя. Це робоча довжина, виміряна по корді.
Виробник : Mitsuboshi Japan
Каталожні номери : 99202041; 06256547; 31317917; 938486.0; 06210904; 0614246; 614246; Z78834, 0301198, AP1004069, 6247231M1.
Основні параметри :
- Ширина : 17 мм.
- Висота : 11 мм.
- Довжина : 2645 мм.
Ремни клиновые в настоящее время используются во многих сферах народнохозяйственной деятельности :
1. В первую очередь о производстве транспортных средств. На сегодняшний день ремни используются буквально повсеместно многими автомобильными производителями. В этом случае речь идет также и о промышленном автомобилестроении, в частности, строительных кранах.
2. Эксплуатируются в различных приводах авто сельскохозяйственного назначения. Речь идет о комбайнах, тракторах и так далее.
3. Клиновими ременями оснащуються приводні пристрої всілякого промислового та виробничого обладнання. У багатьох сучасних заводах і підприємствах оснащені такими елементами верстати в цехах та інше обладнання.
4. Крім того, виробники також використовують клинову продукцію при розробці і виробництві сучасного вентиляційного обладнання.
5. Найчастіше ремені експлуатуються в різних приводах компресорних пристроїв.
6. Останнім часом такими компонентами все частіше оснащуються різні типи моделей побутової техніки.
7. Крім усього іншого, клинові ремені стали використовуватися і в стрічкових транспортерах.
Незалежно від галузі використання, такі компоненти застосовуються для передачі обертового моменту від валу двигуна до інших допоміжних пристроїв і агрегатів.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Клиновий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mitsuboshi |
| Країна виробник | Японія |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Код запчастини | В(Б)-2645 |
| Довжина | 2645 см |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 99202041, 06256547, 31317917, 938486.0, 06210904, 0614246, 614246, Z78834, 0301198, AP1004069, 6247231M1, AH80503, 41934800, 633512 |
| Ширина | 17 мм |
| Внутрішній діаметр | 2600 мм |
| Зовнішній діаметр | 2645 мм |
- Ціна: 695 ₴



