
Ремінь В(Б)-2695 (17х11-2695) Contitech Continental (1401204,RE52226,86514529)
1 390 ₴
- Готово до відправки
- Код: В(Б)-2695
- +380 (50) 102-30-69
Ремінь приводний клиновий В(Б)-2695 (17х11-2695)
Виробник : Contitech Continental
Каталожні номери : (01145049, 1401204, 0114 5049, 1139067, RE52226, Z56829, 311567900, 230047, 86514529, AP1000317)
Основні параметри :
- Ширина : 17 мм.
- Висота : 11 мм.
- Довжина : 2695 мм.
Ремни клиновые в настоящее время используются во многих сферах народнохозяйственной деятельности :
1. В первую очередь о производстве транспортных средств. На сегодняшний день ремни используются буквально повсеместно многими автомобильными производителями. В этом случае речь идет также и о промышленном автомобилестроении, в частности, строительных кранах.
2. Эксплуатируются в различных приводах авто сельскохозяйственного назначения. Речь идет о комбайнах, тракторах и так далее.
3. Клиновими ременями оснащуються приводні пристрої всілякого промислового та виробничого обладнання. У багатьох сучасних заводах і підприємствах оснащені такими елементами верстати в цехах та інше обладнання.
4. Крім того, виробники також використовують клинову продукцію при розробці і виробництві сучасного вентиляційного обладнання.
5. Найчастіше ремені експлуатуються в різних приводах компресорних пристроїв.
6. Останнім часом такими компонентами все частіше оснащуються різні типи моделей побутової техніки.
7. Крім усього іншого, клинові ремені стали використовуватися і в стрічкових транспортерах.
Незалежно від галузі використання, такі компоненти застосовуються для передачі обертового моменту від валу двигуна до інших допоміжних пристроїв і агрегатів.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Клиновий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Код запчастини | В(Б)-2695 |
| Довжина | 2695 см |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 01145049, 1401204, 0114 5049, 1139067, RE52226, Z56829, 311567900, 230047, 86514529, AP1000317 |
| Ширина | 17 мм |
| Внутрішній діаметр | 2650 мм |
| Зовнішній діаметр | 2695 мм |
- Ціна: 1 390 ₴



