

Підшипник 7606 (32306), розміри: 30х72х29 NTE Slovakia (УАЗ,ГАЗ,МТЗ-80)
380 ₴
- Готово до відправки
- Код: 32306
- +380 (50) 102-30-69
Підшипник кочення роликовий радіально-упірний конічний однорядний 7606 або 32306
Основні параметри:
внутрішній діаметр d = 30 мм.
зовнішній діаметр D = 72 мм.
ширина B = 29 мм.
вага 0,559 кг.

Виробник: NTE Slovakia
Застосування підшипника:
Автомобіль ГАЗ-53, 3502, 3503,3307, 5201, 5204, 5205, 3306, 3309 підшипник маточини переднього колеса (зовнішній)
Автомобіль САЗ-3507 Автомобіль вантажної маточини коліс
Автомобіль УАЗ-2206, 3303, 3909, 3962, 3925 передній і задній мости, тягова шестерня
Автомобіль УАЗ-469 Міст передній і задній-ступиця
Автомобіль УАЗ-3160, 31601, 310604, 340605 Міст задній, передавання головне, шестерня тягну
Автомобіль УАЗ-3151 Міст передній і задній-ступиця
Автомобіль УАЗ-3160 тягова шестерня головної передачі
Автомобіль ГАЗ-24 Волга. Автомобіль легкової тягової шестерні головної передачі заднього моста
Автомобіль ГАЗ-3110 Волга легковий задній міст
Автомобіль ГАЗ-3306 Автомобіль вантажної маточини передніх коліс (зовнішня опора)
Автомобіль ГАЗ-3307 Автомобіль вантажної маточини коліс
Автомобіль ГАЗ-3309 Автомобіль вантажної маточини передніх коліс
Трактор МТЗ-80 Ступиці передніх коліс
Трактор ЮМЗ-6 Синхронізована Коробка перемикання передач (КПП)
Комбайн КСКУ-6 Комбайн самохідний кукурудзяноубиральний. Міст керованих коліс
Комбайн СК-5 «Нива» Комбайн зернозбиральний Міст ведучий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 0.559 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Динамічне навантаження | 76.5 Н |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 88 Н |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 29 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Вид підшипника | Заднього моста |
| Код запчастини | 7606 |
| Марка | УАЗ |
| Сумісність із маркою | УАЗ |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 29 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | МТЗ-80 |
- Ціна: 380 ₴



