

Підшипник 32206 (7506), розміри: 30х62х21,25 (МТЗ-80,82,1025,1221,1523,2022) Kinex Slovakia
340 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7506
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіально-упорний конічний однорядний 7506 або 32206
Виробник : Kinex Slovakia
Основні параметри :
внутрішній діаметр d= 30 мм,
зовнішній діаметр D= 62 мм.
ширина B= 21,25 мм.
вага 0,29 кг

Застосування підшипника :
Трактор МТЗ-80 Передній ведучий міст
Трактор МТЗ-82 Головна передача переднього моста (ведуча)
Трактор МТЗ-920, 922, 923, 952, 82.1-6, 82.1-7, 82.1, 92, 892 головна передача переднього моста
Трактор МТЗ-1021, 1025, 1221, 1321, 1222, 1523, 2022 головна передача переднього моста
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kinex |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 0.29 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Динамічне навантаження | 50.1 Н |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 57 Н |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 21.25 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Код запчастини | 32206 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 21.25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | МТЗ-80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴



