

Підшипник 7508 (32208), розміри: 40х80х24,75 (243671,JD37047,VKHB2220,АГ,АГД,УДА,ПЛН) NTE Slovakia
395 ₴
- Готово до відправки
- Код: 32208
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення роликовий радіально-упірний конічний однорядний 7508 або 32208
Виробник: NTE Slovakia
Основні параметри:
внутрішній діаметр d = 40 мм.
зовнішній діаметр D = 80 мм.
ширина B = 24,75 мм.
вага — 0,553 кг.

Застосування підшипника:
Підшипник маточини MAN (06324990063)
Підшипник маточини Iveco Daily (26800140)
Автомобіль МАЗ-538 Кероване керування
Трактор ЮМЗ-6 Синхронізована Коробка перемикання передач (КПП)
Трактор МТЗ-2022 редуктор
Плуги ПЛН-3,35, ПЛН-5,35
Борони дискові АГ, АГД, УДА
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 0.553 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Динамічне навантаження | 77.9 Н |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 97.2 Н |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24.75 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Вид підшипника | Маточини переднього колеса |
| Код запчастини | 7508 |
| Марка | MAN |
| Сумісність із маркою | MAN, МАЗ, МТЗ |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 24.75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | МТЗ-82 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴



