

Підшипник 7604 (32304), розміри : 20х52х22,25 NTE Slovakia
270 ₴
- Готово до відправки
- Код: 32304
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіально-упорний конічний однорядний 7604 (32304)
Виробник : NTE Slovakia
Основні параметри :
внутрішній діаметр d= 20 мм.
зовнішній діаметр D= 52 мм.
ширина B= 22,25 мм.
вага 0,236 кг.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTE |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 0.25 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Динамічне навантаження | 44 Н |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 45.5 Н |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22.25 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Код запчастини | 7604 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 22.25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴



