

Підшипник 7605 (32305), розміри : 25х62х25,25 CT
170 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 32305
+380 (96) 925-18-39
- +380 (50) 102-30-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіально-упорний конічний однорядний 7605 або 32305
Виробник : CT
Основні параметри :
внутрішній діаметр d= 25 мм,
зовнішній діаметр D= 62 мм.
ширина B= 25,25 мм.
вага 0,366 кг.

Застосування підшипника :
Автомобіль ГАЗ-3110 Волга. Автомобіль легковий Маточини передніх коліс (зовнішні опори)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.36 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Динамічне навантаження | 60.5 Н |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 63 Н |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25.25 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Код запчастини | 7605 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 25.25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴



