

Підшипник 7309 (30309), розміри: 45х100х27,25 CT
Підшипник кочення кульковий радіально-упорний конічний однорядний 7309 або 30309
Виробник : CT
Основні параметри :
внутрішній діаметр d= 45 мм,
зовнішній діаметр D= 100 мм.
ширина B= 27,25 мм.
вага 1,01 кг.
Застосування підшипника :
Автомобіль ГАЗ-3301 Автомобіль вантажний Роздавальна коробка
Підшипник ступиці SAF/ МВ/ IVECO (VKHB2201)

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.01 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Динамічне навантаження | 108.9 Н |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 129.8 Н |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27.25 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Код запчастини | 7309 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Ширина | 27.25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴



