

Підшипник 7308 (30308), розміри: 40х90х25,25 CT
Підшипник кочення роликовий радіально-упірний конічний однорядний 7308 або 30308
Виробник: CT
Основні параметри:
внутрішній діаметр d = 40 мм.
зовнішній діаметр D = 90 мм.
ширина B = 25,25 мм.
вага 0,76 кг.
Застосування підшипника:
Автомобіль ГАЗ-3301 Роздаткова коробка
Автомобіль ЗІЛ-157 Вал карданний
Автомобіль ЗІЛ-4331 Коробка перемикання передач (КПП)
Автомобіль МАЗ-537 Коробка перемикання передач (КПП)

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.76 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Динамічне навантаження | 106 Н |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 95 Н |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25.25 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Код запчастини | 7308 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Ширина | 25.25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴



