

Підшипник 7307 (30307), розміри: 35х80х22,75 Kinex Slovakia
470 ₴
- Готово до відправки
- Код: 30307
- +380 (50) 102-30-69
Підшипник кочення роликовий радіально-упірний конічний однорядний 30307 або 7307
Основні параметри:
внутрішній діаметр d = 35 мм.
зовнішній діаметр D = 80 мм.
ширина B = 22,75 мм.
вага 0,496 кг.
Застосування підшипника
Автомобіль ГАЗ Ступиця передніх коліс
ГАЗ 2705 «Газель» маточини передніх коліс (внутрішня опора)
ГАЗ-2705 "Газель" Ступиця передніх коліс
ГАЗ-3221 "Газель" Ступиця передніх коліс
ГАЗ-32212 "Газель" Ступиця передніх коліс
ГАЗ-32213 "Газель" Ступиця передніх коліс
ГАЗ-3302 "Газель" Ступиця передніх коліс
ГАЗ 2217 «Соболь» маточини передніх коліс
ГАЗ 2752 «Соболь» маточини передніх коліс
ГАЗ-2752 "Соболь" Ступиця передніх коліс

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kinex |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 0.496 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Динамічне навантаження | 88.9 Н |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 73.5 Н |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22.75 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Код запчастини | 30307 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
- Ціна: 470 ₴



