

Підшипник 7305 (30305), розміри: 25х62х18,25 (Газель,УАЗ,Волга) CT
120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 30305
- +380 (50) 102-30-69
Підшипник кочення роликовий радіально-упірний конічний однорядний 7305 або 30305
Виробник: CT
Основні розміри:
внутрішній діаметр d = 25 мм.
зовнішній діаметр D = 62 мм.
ширина B = 18,25 мм.
вага 0,273 кг.
Застосовується підшипник:
Автомобіль ГАЗ 24 (Вольга) маточина переднього колеса (зовнішня опора)
ГАЗ 3102 (Вовга) маточина переднього колеса (зовнішня опора)
УАЗ Ступиця передніх коліс зовнішній
ГАЗ-2705 "Газель" Ступиця передніх коліс зовнішня опора
ГАЗ-2752 "Соболь" Ступиця передніх коліс зовнішня опора
ГАЗ-3221 "Газель" Ступиця передніх коліс зовнішня опора
ГАЗ-33021 "Газель" Ступиця передніх коліс зовнішня опора
ГАЗ-39045 Ступиця передніх коліс зовнішня опора

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.273 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Динамічне навантаження | 27 Н |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 14.6 Н |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18.25 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
- Ціна: 120 ₴



