Підшипник RAE25RRB (AEL205,FH205,80325103,84434989,JD39102) PEER, фото 2
Підшипник RAE25RRB (AEL205,FH205,80325103,84434989,JD39102) PEER, фото 3
Підшипник RAE25RRB (AEL205,FH205,80325103,84434989,JD39102) PEER
  • Готово до відправки
  • Код: AEL205
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: PEER
Основні розміри :
  • Внутрішній діаметр (d, мм)                 25
  • Зовнішній діаметр (D, мм.)                  52
  • Ширина (B, мм.)                                     21,4
  • Маса (кг.)                                                 0,19
  • Тип підшипника                                     Корпусний
  • Вид підшипника                                    Кульковий
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникTimken
Країна виробникКитай
Вага0.19 кг
Вид навантаженняРадіальна
Динамічне навантаження14.9 Н
Кількість рядів тіл кочення1 шт.
Матеріал виробуСталь
Статичне навантаження7.8 Н
Тип підшипника коченняКульковий
Форма тіла коченняКулька
Габаритні розміри
Висота21.4 мм
Внутрішній діаметр25 мм
Зовнішній діаметр52 мм