Підшипник RAE35NPPB (35x72x19) INA (322360,AH132823,80412268,AZ19427), фото 2
Підшипник RAE35NPPB (35x72x19) INA (322360,AH132823,80412268,AZ19427), фото 3
Підшипник RAE35NPPB (35x72x19) INA (322360,AH132823,80412268,AZ19427)
  • Готово до відправки
  • Код: RAE35RRB
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Закріплюваний кульковий підшипник SA 207
  • Виробник: INA
  • Основні параметри:
  • Внутрішній діаметр = 35 мм.
  • Зовнішній діаметр = 72 мм.
  • Ширина = 19 мм.
  • Ширина з втулкою = 38,9 мм.
Застосовується на техніці: New Holland, Case, John Deere, Claas, Massey Ferguson, Lemken
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSchaeffler INA
Країна виробникСловаччина
Вага0.52 кг
Вид навантаженняРадіальна
Динамічне навантаження25.5 Н
Кількість рядів тіл кочення1 шт.
Матеріал виробуСталь
Статичне навантаження15.3 Н
Тип підшипника коченняКульковий
Форма тіла коченняКулька
Габаритні розміри
Висота19 мм
Внутрішній діаметр35 мм
Зовнішній діаметр72 мм
Додаткові характеристики
Клас точності6
Матеріал сепаратораВуглецева сталь
СепараторТак
Стопорне кільцеНі
Тип сепаратораШтампований
Основні
Код запчастиниSA 207
СтанНове
Тип запчастиниОригінал
Тип технікиСільськогосподарська техніка
Ширина19 мм