Підшипник FH208, RAE40NPPB (JD39109,RAE40RRB,AXE61820,80412441) PEER, фото 2
Підшипник FH208, RAE40NPPB (JD39109,RAE40RRB,AXE61820,80412441) PEER, фото 3
Підшипник FH208, RAE40NPPB (JD39109,RAE40RRB,AXE61820,80412441) PEER
  • Готово до відправки
  • Код: RAE40RRB
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник, що закріплюється FH208
  • Виробник: PEER
  • Тип підшипника: підшипник кульковий радіальний, що закріплюється.
  • Внутрішній діаметр: d = 40мм.
  • Зовнішній діаметр: D = 80мм.
  • Ширина: B = 43.7мм.