Підшипник RAE40RRB, RAE40NPPB (JD39109,AXE61820,80412441) TIMKEN, фото 2
Підшипник RAE40RRB, RAE40NPPB (JD39109,AXE61820,80412441) TIMKEN, фото 3
Підшипник RAE40RRB, RAE40NPPB (JD39109,AXE61820,80412441) TIMKEN, фото 4
Підшипник RAE40RRB, RAE40NPPB (JD39109,AXE61820,80412441) TIMKEN, фото 5
Підшипник RAE40RRB, RAE40NPPB (JD39109,AXE61820,80412441) TIMKEN
  • Готово до відправки
  • Код: RAE40RRB
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник, що закріплюється FH208
  • Виробник: TIMKEN
  • Тип підшипника: підшипник кульковий радіальний, що закріплюється.
  • Внутрішній діаметр: d = 40мм.
  • Зовнішній діаметр: D = 80мм.
  • Ширина: B = 43.7мм.