Підшипник SA207, GRAE35RRB (35x72x19) CT Agri (322360,AH132823,80412268,AZ19427), фото 2
Підшипник SA207, GRAE35RRB (35x72x19) CT Agri (322360,AH132823,80412268,AZ19427), фото 3
Підшипник SA207, GRAE35RRB (35x72x19) CT Agri (322360,AH132823,80412268,AZ19427), фото 4
Підшипник SA207, GRAE35RRB (35x72x19) CT Agri (322360,AH132823,80412268,AZ19427)
  • Готово до відправки
  • Код: GRAE35RRB
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
  • Виробник: CT Agri
  • Основні параметри:
  • Внутрішній діаметр = 35 мм.
  • Зовнішній діаметр = 72 мм.
  • Ширина = 19 мм.
  • Ширина з втулкою = 38,9 мм.
Застосовується на техніці: New Holland, Case, John Deere, Claas, Massey Ferguson, Lemken
Характеристики
Основні
Код запчастиниSA 207
Країна виробникКитай
Внутрішній діаметр35 мм
Зовнішній діаметр72 мм
СтанНовий
Тип запчастиниОригінал
Тип технікиСільськогосподарська техніка
Ширина19 мм