Підшипник AEL208 (JD39109,GRAE40RRB,AXE61820,560212) CT Agri, фото 2
Підшипник AEL208 (JD39109,GRAE40RRB,AXE61820,560212) CT Agri, фото 3
Підшипник AEL208 (JD39109,GRAE40RRB,AXE61820,560212) CT Agri, фото 4
Підшипник AEL208 (JD39109,GRAE40RRB,AXE61820,560212) CT Agri
  • Готово до відправки
  • Код: ael208
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
  • Виробник: CT Agri
  • Тип підшипника: підшипник кульковий радіальний, що закріплюється.
  • Внутрішній діаметр: d = 40мм.
  • Зовнішній діаметр: D = 80мм.
  • Ширина: B = 43.7мм.
Встановлюється на техніці: John Deere, Case,New Holland, Claas
Характеристики
Основні
Країна виробникКитай
Внутрішній діаметр40 мм
Зовнішній діаметр80 мм
СтанНовий
Тип запчастиниОригінал
Тип технікиСільськогосподарська техніка
Ширина43.7 мм