

Підшипник 7220 (30220), розміри: 100х180х37 KG
Підшипник кочення кульковий радіально-упорний конічний однорядний 7220 або 30220
Виробник : KG India
Основні параметри :
внутрішній діаметр d= 100 мм,
зовнішній діаметр D= 180 мм.
ширина B= 37 мм.
вага 3,8 кг

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KG |
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 3.8 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Динамічне навантаження | 250 Н |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 325 Н |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 100 мм |
| Зовнішній діаметр | 180 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴



