
Підшипник 6215-2RS (180215,215) 75х130х25 CT
Підшипник гойдання кульковий радіальний однорядний 6215 або 180215
Виробник: CT

Загальні параметри:
внутрішній діаметр d= 75 мм.
зовнішній діаметр D= 130 мм.
Ширина B= 25 мм.
Вага 1,089 кілограмів.
Автомобіль ГАЗ-27057 Газель Коробка розчавлена (диференціал)
Автомобіль ГАЗ-32217 Газель Коробка розчавлена (диференціанціал)
Трактор Т-150К Вал заднього ходу
Трактор Т-151К Вал отбора мощности (Вал Отбора Мощности) и вал привода насоса
Трактор ХТЗ-120, ХТЗ-121 Вал отбора мощности (Вал Отбора Мощности)
Трактор ХТЗ-16131 Коробка розчавлена, вал пристрою насоса і Вал відбору потужності (Вал Отбора Величності)
Комбайн Дон-1200 Комбайн зерноборальний Бортовий редуктор
Комбайн Енісей-1200 Зорровоборковий комбайн Міст ведучий, диференціал
Комбайн Дон-1500Б Компайн зерноборний Бортовий редуктор
Комбайн Ніва Командний діференціал мосту головних коліс
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.17 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Динамічне навантаження | 68 Н |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Статичне навантаження | 49 Н |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Внутрішній діаметр | 75 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Код запчастини | 6215 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 299 ₴



